Pedofilia w internecie

26 kwietnia 2010


Kto nie słyszał hasła, że w internecie zalewa nas pedofilia? Wszyscy słyszeli. Kto przeglądając strony internetowe trafił na materiały pedofilów? Coś mało rąk w górze… w zasadzie nikt się nie zgłasza.

Jak to możliwe, skoro pedofilia w internecie jest podstawowym argumentem osób, które chcą wprowadzić cenzurę. Po co cenzurować coś, co praktycznie nie istnieje? A może chodzi o coś więcej?…

Prawda jest taka, że przeciętny Kowalski prędzej zostanie zamordowany, niż trafi na materiały pedofilii w internecie. Czy cenzurowanie internetu rozwiąże problem? Nie, ponieważ jeśli ktoś jest mocno zdeterminowany, to obejdzie zabezpieczenia cenzury. Dowodem mojego twierdzenia jest działalność opozycji w Chinach, która działa w internecie, pomimo używania zaawansowanych technologii przez władze w Chinach.

Wprowadzenie cenzury da fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Skoro strony się nie wyświetlają, to znaczy że ich nie ma. Tak naprawdę mechanizm cenzury będzie usuwał skutek, a nie przyczynę. Cenzura nie usunie zakazanych stron z internetu, tylko ukryje je przed zwykłym obywatelem.

Być może o to chodzi ludziom, którzy cenzurę chcą wprowadzić? Skoro oficjalnie nikt do tych stron nie ma dostępu, to nikt nie będzie ścigał osoby, które te strony prowadzą?

A może pedofilia to tylko pretekst, by ludziom ograniczyć swobodę wypowiedzi? By nikt nie krytykował wiodącej siły politycznej narodu? By nikt nie dowiedział się, że wielka korporacja sponsorowała wakacje komisji w sejmie?

Możliwe jest, że oba powyższe twierdzenia są prawdziwe i interes obu grup łączy się. Jeśli szukasz pedofila, idź do kościoła katolickiego – tam go znajdziesz najszybciej:

http://www.wprost.pl/ar/193293/Dymisja-belgijskiego-biskupa-Za-pedofilie/

http://www.tvn24.pl/12691,1651928,1,1,belgia-300-skarg-na-ksiezy_pedofilow,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,12611,title,Ksiadz-pedofil-skazany-za-molestowanie-13-latki,wid,12069827,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1a0e9

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7657498,Ksiadz___pedofil_trafil_do_diecezji__w_ktorej_pracowal.html

http://dziennik.pl/wydarzenia/article201439/Ksiadz_pedofil_gwalcil_dziecko.html

http://ksiezapedofile.info/index.html

http://fakty.interia.pl/swiat/news/byly-biskup-z-norwegii-dopuscil-sie-pedofilii,1461442,4

http://wyborcza.pl/1,75477,7803264,Ofiary_pedofilii_pozywaja_koscielnych_hierarchow.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: