Mniejsze zło

24 czerwca 2010


Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Teraz zamiast „1 z 10” mamy „W samo południe”.W drugiej turze przyjdzie wybrać… mniejsze zło.

Do pojedynku staje Jarosław „kłamczuch” Kaczyński vs. Bronisław „ciapa” Komorowski. Dlaczego ciapa jest lepszy niż kłamczuch?

Kłamczuch jest kłamczuchem, ponieważ okłamuje. Obiecywał, że nie będzie premierem,  gdy jego brat był prezydentem – jak było każdy wie. Teraz Jarosław martwi się służbą zdrowia, lecz co zrobił przez dwa lata, gdy był premierem?… Zagłuszał telefony komórkowe protestującym pielęgniarkom.

Magiczna przemiana, która będzie trwała do zakończenia wyborów. Teraz mamy szanowną Lewicę zamiast komunistów i postkomunistów, pomimo że kilka lat temu ten sam człowiek określał tę samą lewicę jako organizację przestępczą. Czy teraz brata się z przestępcami, czy wtedy kłamał?… Działacze PiS mają przykaz powstrzymać się z określeniami typu postkomuna, czy jakże często widziane w komentarzach internetowych „komuszki”.

To tylko szczyt góry lodowej, ponieważ każdy może podać kolejne „udziwnienia przemiany” prezesa PiS. A to wszystko, aby przejąć władzę…

Kto wygra wybory? Wszystko jest możliwe, jedno jest pewne – czasy w których żyjemy są wyjątkowo ciekawe.

Reklamy

Komentarze 2 to “Mniejsze zło”

 1. miguelm75 Says:

  żaden normalny i myślący człowiek nie powinien nawet przez chwilę pomyśleć o głosowaniu na Kaczyńskiego.

  wszelako przed oddaniem głosu na Bronisława „Mniejsze Zło” Komorowskiego chciałbym wiedzieć, jakich będzie miał doradców, z kim będzie współpracował i jakie ma poglądy w sprawach dla mnie istotnych.

  nie chciałbym żałować oddanego na niego głosu, zakładając, że wygra wybory prezydenckie.

  • demokryt Says:

   Prawdziwym problemem jest tych kilka milionów, które są na tyle głupie/naiwne* by wierzyć Jarkowi. Niestety, ale społeczeństwo polskie jest głupie, nie potrafi samodzielnie myśleć. Potrzebna jest praca u podstaw i trzeba ludziom pokazywać palcem jak mają żyć…

   Z drugiej strony polscy politycy żyją we własnym świecie i są zamknięci na rzeczywistość, która ich otacza.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: