Krzyżacy atakują

4 sierpnia 2010


Wczoraj z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie miał być uroczyście przeniesiony. Zamiast czczenia pamięci zmarłych wyszła wieśniacka przepychanka z Jarosławem na ustach. Miało być dobrze, a wyszło jak zawsze.

Znów rozpoczęła się wojna polsko-polska, znów sieje się nienawiść pod sztandarem krzyża. Już nawet kler wyszedł na śmiesznych i nic nie znaczących pachołków.

Najśmieszniejsze jest to, że PiS zamiast zająć się dziurą w budżecie i wysokością podatków, sam dostarcza temat zastępczy. Z drugiej strony PiS już dawno udowodnił, że na swojej ławeczce nie ma fachowców, czego świetnym przykładem mógł być Skrzypek. Mierny, ale wierny – to na pewno nie jest fachowiec, ponieważ fachowiec nigdy nie będzie mierny.

Temat jest tak absurdalny, że aż ciężko o nim pisać, ponieważ każdy człowiek mający choć odrobinę inteligencji złapie się za głowę. Czysty fanatyzm, do którego nigdy nie trafi żaden racjonalny argument.

Cała ta sytuacja pokazała słabość Polski. Faszystowscy katolicy czują się ponad prawem. Władza jest bezsilna, a opozycja chwali się brakiem inteligencji.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Krzyżacy atakują”

  1. iwonanowa Says:

    Parodia naszego państwa,znowu bedziemy pośmiewiskiem Europy i świata


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: